Chcesz powiększyć penisa? Poznaj skuteczne metody. Przedstawiamy Ci najlepsze rozwiązania!

Powiększenie penisa to hasło, które dosyć często jest poszukiwane w internecie. Nic w tym dziwnego, wielu panów nie jest zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia. Choć dosyć powszechne jest powiedzenie, że natury nie oszukamy, w rzeczywistości jednak jest sporo możliwości. Współczesna medycyna i farmakologia otworzyły przed panami opcje, o których ich ojcowie czy dziadkowie mogli jedynie pomarzyć. Dziś niewielki penis nie musi już być problemem.

Powszechnie mówi się, że rozmiar nie ma znaczenia, a o wiele ważniejsza jest sprawność i wydajność seksualna. Jednak do panów, którzy dotknięci są kompleksem małego penisa takie argumentowanie nie przemawia. Rozmiary znacznie odbiegające w dół od średniej krajowej nie zadowalają przede wszystkim samego posiadacza, a to ma ogromny wpływ także na seksualne zadowolenie jego partnerki. Nic więc dziwnego, że kompleks małego penisa może negatywnie wpływać na jakość życia seksualnego. Panowie, którzy mają kompleksy, mniej chętnie podejmują aktywność seksualną, a czasem nawet zupełnie rezygnują z seksu.

źródło: Gawkerassest

Zbyt mały penis nie musi być jednak problemem, gdyż jest całkiem sporo możliwości jego powiększania. Niektóre metody stosowane są doraźnie przed stosunkiem, inne natomiast mają działanie długofalowe. Jak powiększyć penisa i móc cieszyć się udanym seksem i brakiem kompleksów?

Urządzenia rozciągające penisa

Urządzenia rozciągające penisa nosi się na co dzień i są niezauważalne pod ubranie. Ich zadaniem jest pewne obciążenie członka, aby wymusić na nim naturalne wydłużenie. Takie urządzenia treningowe są bardzo popularne na zachodzie, w Polsce póki co panowie dosyć rzadko decydują się na rozciąganie mechaniczne i wydłużanie za pomocą stosowania obciążeń. Zanim jednak wyrobimy sobie opinie o takim pozbywaniu się kompleksu małego penisa, warto go wypróbować i przekonać się, jak działa.

Operacyjne powiększenie penisa

Dla wielu panów to ostateczność, na którą raczej nie zdecydują się, ale warto wspomnieć, że takie zabiegi w ogóle istnieją. Operacyjne powiększenie penisa jest możliwe dzięki temu, że większa jego część znajduje się w jamie ciała. Podczas zabiegu przecinane są więzadła podtrzymujące wewnętrzne części, dzięki czemu penis może być znacznie wydłużony. Warto jednak pamiętać, że znaczne zwiększenie rozmiaru uzyskujemy u penisa w stanie spoczynku. Podczas erekcji efekt będzie sporo mniejszy – dzięki operacji możemy zyskać 2-3 centymetry, czasem więcej. Dla wielu panów nie jest więc to efekt, który warto jest wydanych pieniędzy czy cierpienia związanego z zabiegiem czy rekonwalescencji po zabiegu.

Operacje powiększenia penisa są dosyć kosztowne, a przy tym obarczone sporym ryzykiem. Skutkiem ubocznym, który może pojawić się po zabiegu, są zaburzenia erekcji, których wielu panów obawia się bardziej niż zbyt małego penisa. Aby nie wpaść z deszczu pod rynnę i nie zastąpić jednego problemu drugim, lepiej jest bardzo dokładnie rozważyć inne możliwości powiększania penisa.

Powiększanie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy robi w ostatnich latach prawdziwą furorę w medycynie estetycznej. Powszechnie korzystają z niego nie tylko panie, ale również panowie. Okazuje się, że kwas jest doskonałą substancją służącą do powiększania męskości. Zabieg trwa krótko, efekt widoczny jest praktycznie od razu. Ostrzykiwanie penisa kwasem hialuronowym powoduje zwiększenie jego długości o około 4-5 centymetrów. Jest to już rozmiar naprawdę zauważalny, a efekt dosyć widoczny. Co więcej, podczas zabiegu zwiększa się nie tylko długość, ale również obwód penisa, który zyskuje nawet 3 centymetry. Ma to niebagatelne znaczenie dla panów, którym zależy na podniesieniu jakości życia seksualnego.

Warto jednak pamiętać i mieć świadomość, że powiększanie penisa kwasem hialuronowym jest dosyć ulotne. Jest to bowiem substancja biodegradowalna, która rozkłada się w naszym organizmie. Dla utrzymania efektu zabiegi trzeba regularnie powtarzać, najczęściej co dwa lata. Jednak, co ciekawe, nawet po całkowitym wchłonięciu się kwasu hialuronowego, można zauważyć, że penis jest widocznie powiększony w stosunku do czasów, gdy kwas hialuronowy nie był stosowany.

Tabletki na powiększanie penisa

Jak naturalnie powiększyć penisa? Dobrym rozwiązaniem będzie stosowanie tabletek na powiększenie penisa, które dostępne są w sieci. Naturalne metody farmakologiczne są zdecydowanie bardziej komfortowe i bezpieczne niż powiększanie operacyjne czy za pomocą urządzeń obciążających. Jeśli zdecydujesz się na zażywanie preparatu na powiększenie penisa, najpierw zrób dobry research w internecie i sprawdź, które środki faktyczne działają, a które są jedynie oszustwem nieuczciwych producentów. Przede wszystkim jednak trzeba sprawdzać skład tabletek – powinien o n być w pełni naturalny i dokładnie podany przez producenta. Unikaj jak ognia środków, w których składzie znajdują się hormony, sterydy czy inne substancje chemiczne, które nie są obojętne dla organizmu.

Tabletki na powiększenie penisa nie są cudownymi specyfikami, które działają z dnia na dzień. Aby zauważyć pierwsze efekty ich stosowania, najczęściej trzeba je regularnie przyjmować przez co najmniej kilka tygodni. Trzeba też pamiętać, że efekt będzie utrzymywał się jedynie w czasie, w którym będziemy przyjmować preparat. Po odstawieniu specyfiku, z czasem penis będzie powracał do naturalnej wielkości sprzed kuracji.

Jakie tabletki na powiększenie penisa są godne uwagi i polecenia? Na polskim rynku znajdziemy co najmniej kilka preparatów, które maja doskonałe działanie.

Penirium – tabletki na powiększenie penisa umożliwiają zwiększenie rozmiaru nawet o 7 centymetrów. Preparat jest w pełni naturalny, zawiera wyłącznie znane i od wieków stosowane substancje. Aby osiągnąć pełny efekt kuracji, trzeba go stosować przez kilka miesięcy.

PeniSize XL – powiększa członka o kilka centymetrów w ciągu kilku tygodni. Zawiera korzeń maca, żeńszeń oraz L-argininę, która nie tylko działa powiększająco, ale również poprawia ogólną wydolność organizmu i libido. Stosowanie preparatu znacznie podwyższa sprawność seksualną panów w każdym wieku

XtraSize – stosowanie tabletek pokazuje, że rozmiar ma znaczenie. Dzięki kilku dodatkowym centymetrom można odzyskać radość z życia seksualnego. Tabletki należy przyjmować przez 2-3 miesiące, dopiero wtedy uzyskamy pełne efekty i taki rozmiar, który jest pożądany.

Member XXL – tabletki działają podobnie do wcześniej wspomnianych preparatów. Zawierają unikalne, naturalne składniki, które nie tylko przyczyniają się do powiększenia rozmiarów przyrodzenia, ale również korzystnie wpływają na popęd seksualny, libido oraz sprawność w łóżku.

A może żel na powiększenie penisa?

Poza tabletkami przyjmowanymi doustnie, na rynku preparatów na powiększenie penisa można również znaleźć środki działające zewnętrznie. Ciekawym i skutecznym produktem jest Titan Gel, który powiększa penisa o co najmniej kilka centymetrów. W jego skład wchodzą podobne substancje, jakie znajdziemy w tabletkach przyjmowanych doustnie. Titan Gel stopniowo powiększa penisa i poprawia jakość życia seksualnego. Podstawą jego skuteczności jest regularność stosowania. Należy smarować nim penisa codziennie przez kilkanaście minut, wykonując delikatny masaż i czekając, aż wszystkie substancje czynne zostaną wchłonięte.

Składniki preparatu działają rozszerzająco na komórki ciał jamistych prącia. Dzięki temu lepiej i pełniej wypełniają się one krwią. A gdy powiększają one swoją objętość, automatycznie rośnie również długość i obwód penisa. Stosowanie Titan Gel nie tylko korzystnie wpływa na rozmiar przyrodzenia, ale również poprawia sprawność seksualną. Regularne używanie preparatu powoduje bowiem, że można uzyskać szybką i pełną erekcję, a jednocześnie wydłużyć stosunek seksualny.

Sporo możliwości, wybierz najlepszą dla siebie

Jak widać, kompleks małego penisa nie musi być problemem, gdyż jest sporo sposobów, które go złagodzą. Dzięki nim możliwe jest powiększenie penisa o kilka centymetrów, aby uzyskać pożądana długość oraz grubość przyrodzenia. Jeśli do tej pory zamykałeś się w sobie i uważałeś, że ze zbyt małym przyrodzeniem trzeba się pogodzić, warto zmienić myślenie. Na rynku jest tyle rozwiązań i specyfików, że każdy mężczyzna bez problemu wybierze coś dla siebie. Warto wypróbować możliwości, jakie daje nam współczesna medycyna i farmakologia. Efekty są bowiem nie tylko gołym okiem widoczne, ale mogą również znacznie poprawić jakość życia zarówno pod względem seksualnym, jak i we wszystkich innych sferach.  Według przeprowadzonych badań ok. 25% kobiet deklaruje, że rozmiar penisa ma dla niej ogromne znaczenie. Sprawność seksualna mężczyzn ma bowiem kolosalny wpływ na ich poczucie własnej wartości, a także na odnoszenie sukcesów w tych dziedzinach życia, które są zupełnie niezwiązane z seksem.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *