Jak zwiększyć ilość spermy?

Zbyt mała ilość spermy to problem, który przekłada się na mniejsza satysfakcję seksualną i niezbyt intensywny orgazm. Warto więc szukać rozwiązań, które pomogą zmienić ten stan rzeczy. Wbrew pozorom, ilość spermy nie zawsze jest zależna od czasu trwania abstynencji seksualnej czy od stopnia podniecenia. Można natomiast zwiększyć ją poprzez stosowanie odpowiednich preparatów.

Mocny wytrysk to gwarancja równie mocnego orgazmu, a także większego zadowolenia z życia seksualnego. Niektórzy mężczyźni produkują niewielkie ilości spermy, a co za tym idzie, ich wytryski i orgazmy nie są zbyt intensywne i nie przeżywają ich tak, jak powinni. A to przekłada się na ogólne zadowolenie z życia seksualnego oraz na zaspokojenie partnerki. Mała ilość spermy nie jest więc problemem natury zdrowotnej, jednak zdecydowanie wpływa na samopoczucie i zadowolenie z siebie. Intensywny wytrysk jest więc czymś pożądanym, co sprawia, że panowie czują się w łóżku jak młodzi bogowie.

Od czego zależy ilość spermy?

Ilość spermy w wytrysku zależy od bardzo wielu czynników. Często jest to po prostu podłoże genetyczne – niektórzy panowie od zawsze produkowali duże ilości spermy, podczas gdy inni mężczyźni podczas wytrysku mają jej zdecydowanie mniej. Co ciekawe, warto pamiętać, że ilość spermy nie jest związana z wielkością penisa. Nie jest więc tak, że panowie o dużym przyrodzeniu mają większą ilość spermy w porównaniu do innych.

Na ilość spermy w dużym stopniu wpływa również nasz styl życia, to, jak się odżywiamy, jak dużo wody pijemy i jak od siebie dbamy. Panowie, którzy nadużywają alkoholu, nikotyny czy innych używek, musza liczyć się z tym, że będą mieli mniej spermy, będzie tez zdecydowanie gorszej jakości.

Trzeba też pamiętać, że ilość spermy ma spore znaczenie u par, które starają się o potomstwo. Im więcej spermy, tym więcej zawartych w niej plemników, co zdecydowanie zwiększa szanse na zapłodnienie.

Jak zwiększyć ilość spermy w wytrysku?

Aby zwiększyć ilość spermy w wytrysku, często wystarczy zmienić dietę. Okazuje się bowiem, że duży wpływ na ilość produkowanej przez organizm spermy mają niektóre substancje znajdujące się w pożywieniu. Jednym z takich składników jest popularny minerał –cynk. Okazuje się, że ma on kolosalne znaczenie nie tylko dla kondycji skóry czy włosów, ale również dla produkcji spermy. Wystarczy, że będziemy spożywać zalecaną dawkę cynku dziennie, a ilość produkowanej spermy może zwiększyć się aż o 160 procent, czyli o ponad połowę.

Białka, które wpływają na ilość spermy

Kolejnym składnikiem, który ma niebagatelny wpływ na ilość produkowanej spermy, jest L-arginina i L-karnityna. Te składniki wpływają na zwiększenie produkcji plemników, a także dodatkowo korzystnie wpływają na sprawność seksualną. Ich regularne stosowanie z pożywieniem bądź w dodatkowo przyjmowanych kapsułkach to doskonały sposób na poprawienie życia seksualnego i pełne zaspokojenie partnerki.

Ekstrakty i wyciągi na pobudzenie produkcji plemników

Dodatkowo, bardzo dobre działanie na jakość i ilość spermy ma ekstrakt z dyni oraz wiele ziół, których w naszej codziennej diecie brakuje. Niestety, wiele problemów z funkcjonowaniem naszego organizmu, a więc także z produkcją spermy, wynika przede wszystkim z naszych niewłaściwych nawyków żywieniowych i z tego, że nie dostarczamy organizmowi zbyt wielu składników odżywczych. A gdy organizm ma spore niedobory, nie ma co się dziwić, że poszczególne układy zaczynają szwankować. Gdy kiepska jest ogólna wydolność organizmu, nie można się dziwić, że kiepsko radzi sobie także układ płciowy.

Mocny, intensywny wytrysk dzięki naturalnym preparatom

Duża ilość spermy wytrysku przekłada się na jakość życia seksualnego, mocniejszy orgazm i intensywniejsze doznania zarówno mężczyzny, jak i jego partnerki. Warto więc zadbać o to, by spermy było jak najwięcej. Jeśli natura pod tym względem nie zadbała o nasze spore możliwości, jeszcze nic straconego. Na rynku preparatów dla panów sporo jest środków, które na wiele sposobów poprawiają jakość życia seksualnego. Bez problemu można więc wybierać spośród tabletek na potencję, erekcję, zwiększenie libido, a nawet na znaczne wydłużenie i zwiększenie obwodu penisa.

Aktualnie dużą popularnością cieszą się też preparaty, których celem jest nie tylko poprawienie ogólnej sprawności seksualnej, ale również zwiększenie ilości spermy podczas każdego wytrysku. W efekcie można liczyć na mocne, intensywne orgazmy, które zachęcą do jak najczęstszych łóżkowych igraszek. Wśród preparatów, na które warto zwrócić szczególną uwagę, wyróżniają się trzy: Eron Plus, Maxatin oraz Vmax. Każdy z nich działa w dosyć podobny sposób – z każdym dniem zwiększa ilość spermy, a także poprawia kondycję i sprawność seksualną. Warto wypróbować, gdyż efekty mogą być naprawdę niespodziewane i zaskakujące. Są to produkty w pełni naturalne, nie zawierają chemicznych substancji, hormonów i sterydów, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Zanim kupisz jakikolwiek preparat na poprawienie erekcji czy zwiększenie ilości spermy, upewnij się, czy masz do czynienia z uczciwym sprzedawcą i czy oferowany produkt na pewno jest oryginalny. Na rynku preparatów dla panów sporo jest dużo tańszych podróbek, które nie tylko nie przynoszą oczekiwanych efektów, ale również mogą być po prostu niebezpieczne dla zdrowia.

Eron Plus

Eron Plus jest preparatem, który korzystnie wpływa na ogólna sprawność seksualną. W jego skład wchodzi wiele cennych substancji, które od wieków wykorzystywane były do zwiększania libido i sprawności w łóżku. Oczywiście, trzeba mieć świadomość, że stosowanie Eron Plus nie daje natychmiastowego działania. Nie są to cudowne tabletki, które natychmiast po zażyciu dadzą spektakularny efekt. Sekret działania preparatu tkwi przede wszystkim w systematyczności i regularności przyjmowania. Już po kilku tygodniach zażywania Eron Plus można liczyć na zauważalne efekty w postaci większej ilości spermy oraz długotrwałej erekcji.

Maxatin

Tabletki Maxatin przeznaczone są dla panów, którzy nie są zadowoleni z ilości spermy, jakości erekcji czy czasu trwania stosunku. Preparat działa kompleksowo, poprawiając całe życie seksualne. Nie tylko zwiększa objętość spermy, ale również pomaga uzyskać pełną i długotrwała erekcję, dzięki której stosunek seksualny trwa zdecydowanie dłużej.

Vimax

Podobnie, jak poprzednio wymienione preparaty, Vimax również ogólnie wpływa na poprawę jakości życia seksualnego. Nie tylko zwiększa objętość spermy, ale też poprawia libido i sprawia, że na seks mamy ochotę o wiele częściej niż w czasach, zanim sięgnęliśmy po preparat. W skład kapsułek Vimax wchodzą naturalne wyciągi i ekstrakty, które gwarantują bezpieczeństwo stosowania preparatu.

Wszystkie proponowane preparaty na zwiększenie ilości spermy są środkami w pełni naturalnymi, opartymi w dużej mierze na wyciągach roślinnych oraz na substancjach, które stosowane są w medycynie od wielu lat. Dzieki temu można mieć pewność, że ich stosowanie jest w pełni bezpieczne i nie przynosi żadnych skutków ubocznych dla zdrowia. Zanim sięgniemy po konkretny preparat, warto przejrzeć strony internetowe i fora tematyczne, na których wypowiadają się panowie stosujący konkretne preparaty. Vimax, Eron Plus oraz Maxatin cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników, którzy są zadowoleni z efektów. Owszem, są też dania negatywne – najczęściej jednak od panów, którzy dopiero zaczęli stosowanie preparatu i spodziewali się natychmiastowego efektu.

Jak widać, ilość spermy podczas wytrysku nie jest kwestią niezmienną, na którą nie mamy wpływu. Dzięki naturalnym metodom oraz unikalnym preparatom można w krótkim czasie znacznie powiększyć objętość spermy produkowanej przed wytryskiem, co przekłada się na mocniejsze i bardziej intensywne doznania. W ten sposób szybko poprawia się jakość życia seksualnego, zarówno mężczyzny, jak i jego partnerki.

Jeśli marzysz o mocnych i intensywnych orgazmach oraz o w pełni zaspokojonej partnerce, wypróbuj któryś z preparatów na powiększenie ilości spermy w wytrysku. Efekty z pewnością będą zaskakujące i zadowalające.

No votes yet.
Please wait...

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *