Jakie metody na powiększanie penisa?

Ćwiczenia na powiększanie penisa

Tak naprawdę znane są one ludzkości już od czasów starożytnych. Dawniej jednak mężczyźni wiele ryzykowali, by swoje przyrodzenie nieco powiększyć. Dlaczego? Decydowali się bowiem na tak ryzykowne metody, jak na przykład umieszczania na penisie ciężarków. Dziś już raczej nikt by tego typu metod w swoim przypadku nie zastosował. Jednak wielu panów wykonuje ćwiczenia, które penisa nieco powiększają. Bardzo ważne jest tu jednak słowo „nieco”. Wiadomo, że nie możemy spodziewać się tutaj jakichś imponujących rezultatów typu „penis dłuższy o 8 czy 9 centymetrów”. Są to raczej zmiany niewielkie, kosmetyczne – lecz bez ponoszenia żadnych kosztów. Ważna jest jednak regularność i systematyczność w ich wykonywaniu, w innym przypadku bowiem żadnych efektów spodziewać się nie można.

Pompki powiększające penisa

Zapewne każdy z mężczyzn słyszał o tej metodzie przynajmniej raz. Pompki próżniowe mają za zadanie szybkie powiększenie prącia. Penisa umieszcza się w ich cylindrze, potem natomiast niespiesznie naciska się próżniową pompkę. Jednak pompki trzeba używać regularnie, by przynosiła one efekty, w przeciwnym razie natomiast nie ma sensu jej nabywanie. Przynajmniej kilka miesięcy ćwiczeń sprawia, iż penis w niewielkim stopniu może się wydłużyć.

Operacja powiększająca penisa

Niektórzy mężczyźni posuwają się do tak drastycznej metody, gdy rozmiary członka wydają im się niezadowalające, zaś inne metody, które wypróbowali, nie skutkują. Jednak zabieg operacyjny jest ostatecznością- wszak jego cena wynosi wiele tysięcy złotych, ponadto mogą zdarzyć się niespodziewane powikłania czy problemy. Zdarza się bowiem, że panowie po operacji powiększenia penisa mają problem z erekcjami i nie tylko, wówczas tak naprawdę żałują oni swojej decyzji na temat przeprowadzenia zabiegu.

Tabletki powiększające penisa

To rozwiązanie cieszy się sporą popularnością u mężczyzn w każdym wieku. Dlaczego? Tabletki, które mają za zadanie powiększenie penisa, to idealna kompozycja naturalnych składników, w pełni bezpiecznych dla zdrowia. A efekty są naprawdę zachwycające – potwierdzają to zarówno liczne badania naukowców, jak i recenzje użytkowników. Znakomitym przykładem  stać się może preparat Member XXL. Wystarczy bowiem zażyć jedynie dwie tabletki dziennie, by bardzo szybko przekonać się o rozlicznych, bardzo pozytywnych efektach kuracji. Wydłużenie penisa oraz zwiększenie jego grubości, zdecydowana poprawa libido, dłuższa erekcja, silniejsze orgazmy i podniesienie poziomu testosteronu – to wszystko zasługa odpowiedniego doboru składników naturalnego pochodzenia! Nie potrzeba recepta, wysyłka jest wręcz błyskawiczna – zatem w krótkim czasie po zamówieniu tabletek trafiają one do odbiorcy. Mężczyźni, którzy je stosują, zgodnie i szczerze przyznają, że dopiero teraz zaczęli czerpać stuprocentową satysfakcję z życia seksualnego – podobnie ich partnerki.

No votes yet.
Please wait...