Przedwczesny wytrysk – jak zwalczyć ten problem?

Problem przedwczesnego wytrysku dopada wiele par, a zbyt krótki stosunek seksualny jest powodem frustracji zarówno dla mężczyzny, który nie staje na wysokości zadania, jak i dla jego partnerki. Niestety, najczęściej nie ma co czekać na samoistną poprawę sytuacji – z biegiem czasu może być wyłącznie gorzej. Konieczna jest więc jak najszybsza diagnoza problemu, a następnie sięgnięcie po metody lub preparaty, które pomogą poradzić sobie ze zbyt szybkim wytryskiem.

Problem przedwczesnego wytrysku nie zawsze ma odzwierciedlenie w stanie faktycznym. Wielu panów uważa, że dochodzi zbyt szybko i w ten sposób ich partnerki nie są zaspokojone. Tymczasem według statystyk stosunek seksualny trwający 7 czy 10 minut nie odbiega od normy i jest stanem absolutnie prawidłowym. Indywidualne odczucia w tej materii są zupełnie inną kwestią. Z punktu widzenia medycznego i seksuologicznego, z przedwczesnym wytryskiem mamy do czynienia wtedy, gdy stosunek trwa krócej niż 2 minuty. Oczywiście, do diagnozy nie wystarczy jeden incydent. Problemy muszą pojawiać się dużo częściej niż jednorazowo.

Uważaj na używki

Przedwczesny wytrysk może mieć różnorodne podłoże, jednak z całą pewnością można stwierdzić, że tego rodzaju problemom sprzyja picie alkoholu oraz nadużywanie nikotyny. Oba nałogi maja bardzo destrukcyjny wpływ na nasz organizm, mogą też bezpośrednio wpływać na jakość życia seksualnego. Panowie, którzy nadużywają alkoholu, kiepsko sprawdzają się w łóżku. Często problemem jest nie tylko przedwczesny wytrysk, ale również niemożność osiągnięcia erekcji przed stosunkiem seksualnym. W wielu przypadkach wystarczy ograniczenie lub odstawienie alkoholu czy rzucenie nałogu tytoniowego, by sprawność seksualna powróciła na dawne, sprawne tory.

Nie każdy nieudany stosunek to powód do obaw

Jeden zbyt krótki stosunek seksualny, zakończony chociażby po kilkudziesięciu sekundach, nie jest jeszcze powodem do niepokoju. Taki szybki wytrysk może mieć miejsce po długim okresie abstynencji, a także u panów, którzy dopiero wchodzą w życie seksualne i jeszcze nie nauczyli się kontrolować swoich reakcji. Czasem też zbyt szybki wytrysk może być spowodowany przez długotrwały stres oraz całe mnóstwo innych czynników. Jeśli raz się nie uda, należy próbować znowu. Mądra i wyrozumiała partnerka z pewnością nie będzie robiła z tego problemu.

Gdy problem pojawia się zbyt często

Zupełnie inaczej jest w sytuacji, gdy przedwczesny wytrysk ma charakter nawracający i pojawia się podczas każdego stosunku seksualnego. Jest to źródło sporej frustracji dla mężczyzny, który uważa, że nie stanął na wysokości zadania i nie potrafi w pełni zaspokoić partnerki. Partnerka również może być z tego powodu sfrustrowana, gdyż niezaspokojenie seksualne może być źródłem wielu nerwów i negatywnych emocji. Przedwczesny wytrysk, choć dotyczy wyłącznie panów, ma więc jednocześnie wpływ na satysfakcję z życia seksualnego obojga partnerów.

Warto wybrać się do lekarza

Problemy z przedwczesnym wytryskiem, choć niewątpliwie niezbyt przyjemne i uciążliwe, można rozwiązywać na co najmniej kilka sposobów. Przede wszystkim, warto zasięgnąć porady lekarza i wykonać podstawowe badania, aby wykluczyć istnienie niektórych przewlekłych chorób, których objawem może być zbyt szybki wytrysk. Czasem też warto zasięgnąć opinii seksuologa, który potrafi postawić trafna diagnozę i ocenić źródło problemu.

Problemy z przedwczesnym wytryskiem są dosyć wstydliwe i krępujące, dlatego panowie niezbyt chętnie o nich rozmawiają nawet w gronie najbliższych osób. Nie ma więc też co się dziwić, że rzadko właśnie z tego powodu trafiają do lekarza. Tymczasem przedwczesny wytrysk może mieć często podłoże somatyczne i być spowodowany chorobami, które warto leczyć. Wizyty u lekarza nie trzeba więc się obawiać i powinna być czymś naturalnym w sytuacji, gdy pojawiają się nawracające problemy w sypialni.

Ćwiczenia poprawiające sprawność seksualną

Na przedwczesny wytrysk jest też sporo ćwiczeń, które można wykonywać praktycznie codziennie. Najpopularniejsze jest ćwiczenie mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. Powszechnie uważa się, że ta partia mięśni wpływa jedynie u kobiet na jakość życia seksualnego i satysfakcję ze współżycia. W rzeczywistości jednak panowie również mogą poprzez ćwiczenie tych partii mięśni wypracować sobie naturalne odruchy, poprawić sprawność seksualną, a jednocześnie zapanować nad swoimi reakcjami w łóżku.

Ćwiczenia na opóźnienie wytrysku są bardzo skuteczne i już po kilku dniach można zauważyć pierwsze efekty. Z dnia na dzień widoczne jest wydłużenie aktu seksualnego, na początku o kilkanaście, potem o kilkadziesiąt sekund. Przy naprawdę poważnych problemach z przedwczesnym wytryskiem, te kilkadziesiąt zyskanych sekund brzmi naprawdę dobrze.

Preparaty, które opóźniają wytrysk

Oprócz naturalnych ćwiczeń, na problemy z przedwczesnym wytryskiem można znaleźć sporo preparatów – tabletek czy kapsułek. Są to najczęściej środki oparte na naturalnych składnikach, których regularne stosowanie pozwala na uzyskanie doskonałych efektów. Na rynku preparatów dla panów jest całe mnóstwo środków, których zadaniem jest poprawienie sprawności seksualnej, opóźnienie wytrysku, preparatów na potencję i erekcję, czy nawet takich, które umożliwiają wydłużenie penisa wtedy, gdy natura nieco poskąpiła męskich gabarytów. Wśród preparatów na opóźnienie wytrysku, największą popularnością wśród użytkowników cieszą się szczególnie dwa: Spermax Control oraz Climax Control.

Spermax Control – szansa na wydłużenie stosunku seksualnego

Kapsułki Spermax Control z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej popularne na rynku preparatów poprawiających sprawność seksualną. Nic w tym dziwnego – to wysokiej jakości, nowoczesny preparat, który oparty jest na naturalnych i sprawdzonych składnikach. Trzeba jednak pamiętać, aby preparat kupować wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych sprzedawców, którzy dają gwarancję oryginalności produktu. Kupowanie Spermax Control w podejrzanie niskiej cenie na portalach aukcyjnych nie jest dobrym pomysłem. W takich miejscach dosyć łatwo o podróbki, które mogą być nie tylko nieskuteczne, ale również niebezpieczne dla organizmu.

W skład kapsułek wchodzi aż 18 substancji, których połączenie daje spektakularne efekty. Spermax Control zawiera między innymi L-argininę, ziele owsa, żeńszeń brazylijski i żeńszeń właściwy, a także korzeń maca, lubczyk i guaranę. Zestawienie tych komponentów w odpowiednich proporcjach pozwoliło stworzyć preparat, który poprawia sprawność seksualną, pozwala na uzyskanie pełnej i długotrwałej erekcji, a także osiągnięcie bardziej intensywnych orgazmów. Co więcej, można również liczyć na bardziej obfite wytryski. Już w krótkim czasie od rozpoczęcia stosowania preparatu można zaobserwować pierwsze efekty. Dzięki Spermax Cotntrol możesz szybko i na długo poprawić swoją sprawność seksualną i zapomnieć o problemie przedwczesnego wytrysku. To z pewnością poprawi Twoje zadowolenie z życia, a także zadowolenie Twojej partnerki.

Climax Control – stosunek dłuższy nawet o 30 minut

Obok Spermax Control, prawdziwą furorę wśród panów walczących z problemem przedwczesnego wytrysku robi Climax Control. Producent preparatu zapewnia, że dzięki unikalnej formule i odpowiednio dobranym składnikom możliwe jest wydłużenie stosunku seksualnego nawet o pół godziny w porównaniu do tego, co było przed rozpoczęciem stosowania tabletek. Poza wydłużeniem czasu stosunku, Climax Control zapewnia też pełny wzwód przez cały czas trwania stosunku, a także całkowitą kontrolę nad wytryskiem. Preparat jest więc idealny dla panów, którzy zbyt szybko kończą i z tego powodu mają wiele zmartwień i frustracji. Dzięki niezwykłym kapsułkom ich życie seksualne wejdzie na zupełnie nowy poziom, będą też mogli w pełni zaspokoić partnerkę.

Climax Control to preparat, w którym znajduje się ciekawa mieszanka naturalnych składników, dobranych w taki sposób, aby mieć jak najbardziej kompleksowe działanie. Poprawiają one ogólną wydolność i sprawność organizmu, dostarczają cennych substancji, witamin i minerałów, a także zawierają te substancje, które bezpośrednio wpływają na ukrwienie penisa, osiąganie erekcji oraz umożliwiają kontrolowanie wytrysku.

Wypróbuj i odmień swoje życie seksualne

Jeśli decydujesz się na stosowanie środków opóźniających wytrysk, nie oznacza to wcale, że będziesz musiał je stosować już do końca życia. Wiele problemów z wytryskiem jest przejściowych i po pewnym czasie zupełnie znikają. Podczas stosowania preparatów można dodatkowo nauczyć się kontrolowania wytrysku i panowania nad swoimi reakcjami, co przekłada się na udane życie seksualne przez wiele lat. Aby pozbyć się problemu z szybkim wytryskiem, wypróbuj któryś z unikalnych preparatów. Są one w pełni bezpieczne i nie mają żadnych skutków ubocznych, mogą natomiast dać całe mnóstwo korzyści. Nowa jakość Twojego życia seksualnego jest więc praktycznie na wyciągnięcie ręki!

No votes yet.
Please wait...

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *